13.01.2024, 10:21

"Мій заклик - готуватися до довгої війни": у НАТО вважають, що бойові дії в Україні не припиняться навіть у 2025 році

война в украине

Війна РФ проти України, мабуть, триватиме ще довго. Вона може не закінчиться навіть у 2025 році. Варто готуватися до тривалих бойових дій.

З такою заявою виступив заступник генсека НАТО Мірча Джоане, передає Час Пік з посиланням на західні ЗМІ.

"Мій заклик - готуватися до довгої війни, вона триватиме. Це не відбудеться в 2024 році, ймовірно, не в 2025 році. Ми ніде не бачимо військового потенціалу, щоб мати змогу здобути вирішальну перемогу тим чи іншим способом", - наголосив заступник генерального секретаря НАТО.

За його словами, НАТО очікує затяжну війну з невеликими наступами, контрнаступами, із завоюванням та втратою території.

"Українцям за нашої підтримки вдалося повернути 50% території, спочатку окупованої росіянами. Це не дрібниця. Ми в жодному разі не бачимо умов і не зможемо прийняти, щоб Росія повернулася до кордону Румунії", - сказав Джоане.

Він наголосив, що НАТО необхідно, щоб Україна вистояла, Республіка Молдова прийшла до Європи, а Грузія прийшла до євроатлантичної спільноти.

Пропонуємо до перегляду:

Лисичанська студія "Час Пікчерс продакшн" представляє невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом, які іноді дійсно нагадують реалії сьогодення. Але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Дивіться також:

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" присвячений незламній боротьбі “бойових” комарів, бліх та гусаків із російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте також: У НАТО прокоментували удар США та союзників по хуситах у Ємені

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: