21.07.2021, 20:22

"У нас немає іншого майбутнього": З 1 серпня тарифи на електроенергію в Україні зростуть

повышение тарифов

Підвищення тарифів на електроенергію в Україні неминуче, проте остаточне слово - за Кабінетом міністрів.

Про це в інтерв'ю "Економічній правді" заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг Валерій Тарасюк, передає Час Пік.

За його словами, обійти вирівнювання тарифів для побутових та промислових споживачів не вийде.

"Обговорюються різні сценарії (підвищення тарифів - ред.), але у нас немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості та населення. Це великий самообман, коли ми вважаємо, що людина, яка платить за електроенергію менше, дійсно отримує від цього якусь користь", - зазначив Тарасюк.

Глава регулятора додав, що підтримує виключно приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів поряд з наданням адресної допомоги споживачам, які цього потребують. Як сильно зміняться тарифи - вирішить уряд.

"Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде прийнятий і чи буде прийнятий з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Думаю, чекати залишилося зовсім небагато", - заявив глава НКРЕКП.

Читайте також: Єдиного тарифу більше не буде: з 1 серпня українці платитимуть за електроенергію за новими правилами, які не всім сподобаються

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк