03.10.2021, 22:46

Саакашвілі в'їхав у Грузію у вентиляційній кабіні вантажівки, що перевозила зелень, - ЗМІ

Марина Началова | Всі новини автора

Грузинські журналісти дізналися подробиці, яким чином колишній президент країни Михаїл Саакашвілі потрапив на батьківщину.

Про це написало видання ]]>CNews]]>, посилаючись на конфіденційні джерела, передає Час Пік.

Повідомляється, що потрапити в Грузію Саакашвілі допоміг чоловік на ім'я Елгуджа Цомая - водій вантажівки, який возить зелень з Грузії в Україну. Саакашвілі нібито всю дорогу сидів у вентиляційній кабіні машини.

Як з'ясувалося, будинок, в якому був заарештований Саакашвілі, також належить Цомая, і навіть його найближчі соратники не знали про його приїзд до Грузії.

"Будинок, де заарештували Мішу, також належить Елгуджі. Крім нього, про приїзд Саакашвілі до Грузії майже ніхто не знав", - сказало виданню джерело.

Повідомляється, що трейлер Цомая перетнув держкордон Грузії в Поті.

"Вантажівка в'їхала в Поті, де Елгуджа змінив машину і на своїй машині відвіз Саакашвілі в Батумі. Відео, розміщені Мішею, були зняті в Батумі напередодні ввечері, але, за моєю інформацією, ці ролики були завантажені в соціальну мережу з Тбілісі", - сказало джерело.

Джерело заперечує чотириденне перебування Саакашвілі в Грузії. Однак джерело повідомляє, що у Елгуджі Цомая раніше були проблеми з українськими правоохоронними органами.

Нагадаємо, днями Саакашвілі заявив, що повернувся в Грузію після 8 років відсутності. У МВС Грузії тоді не змогли підтвердити, що екс-президент перетнув кордон.

Пізніше в мережі з'явилося відео затримання Саакашвілі в Тбілісі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: