02.03.2021, 22:02

Український мер заявив, що ті, хто відмовиться вакцинуватися від COVID-19, будуть лікуватися за свій рахунок

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
сенкевич

Мер Миколаєва Олександр Сенкевич заявив, що городяни, які відмовляться вакцинуватися від COVID-19, в разі потрапляння в лікарню будуть лікуватися за свій рахунок.

Про це градоначальник сказав під час ефіру в Фейсбуці, передає Час Пік.

Сенкевич підкреслив, що вакцинація - це один з етапів подолання пандемії коронавіруса, а вакцина є сертифікованою, безпечною і ефективною.

"Я читаю коментарі під різними новинами: "Ми не хочемо і не будемо вакцинуватися". Я думаю, що далі буде така історія. Сьогодні люди, які потрапляють до лікарні, лікуються за рахунок держави, через фінансування Національної служби здоров'я України, головні препарати оплачуються НСЗУ. Мені здається, що ті, хто будуть писати відмову або не будуть вакциновані, вони просто будуть лікуватися за власний рахунок. Хочу нагадати, що це близько 5-10 тисяч гривень на день. Як то кажуть, або вакцинуйтеся, або готуйте кошти для лікування", - сказав Сенкевич.

Нагадаємо, щеплення від COVID-19 вже отримали президент Володимир Зеленський, міністр охорони здоров'я Максим Степанов, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

У МОЗ заявили, що 45 тисяч українців вже записалися в чергу на вакцинацію.

Про "покарання" за відмову від вакцинації - на відео з 4:40.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss