30.04.2021, 11:49

Дитину прооперували: Мати зґвалтованої у Сєвєродонецьку 6-річної дівчинки розповіла про її стан

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Вже другу добу в лікарні під крапельницями знаходиться 6-річна сєверодончанка - жертва зґвалтування. Мати постраждалої дитини розповіла про стан своєї дочки.

У Сєвєродонецьку 27 квітня 48-річний чоловік зґвалтував малолітню дівчинку. Цей злочин викликав широкий резонанс як у Сєвєродонецьку, так і в області. Прокуратура повідомила подробиці злочину, повідомляє Година пік.

Поліція по гарячих слідах затримала підозрюваного в страшному злочині. Опубліковані фото ґвалтівника.

За словами сусідів затриманого, чоловіка часто бачили п'яним і до нього частенько заглядали молоді дівчата. Однак, ніхто навіть і припустити не міг, що чоловік здатний на такий звірячий злочин.

Соцмережі "гудуть" вже кілька днів. Судячи з коментарів, за ходом розслідування сєверодончани стежитимуть пильно. На думку людей, ґвалтівник заслуговує найсуворішого покарання. Таку думку висловила і мати постраждалої дівчинки.

Северодонецк

Постраждалу дитину госпіталізували. Судячи з розповідей матері, дівчинка серйозно постраждала.

Більше доби дитина перебуває під крапельницями у хірургічному відділенні Луганської обласної дитячої клінічної лікарні. Згвалтовану дитину прооперували.

Мати постраждалої шестирічної дівчинки розповіла журналістам "Донбас Онлайн" про стан своєї дитини. Подробиці в сюжеті ТРК Донбас Онлайн.

Читайте новости города:

В Северодонецке под колеса автомобиля Dacia Logan попала 7-летняя девочка из Лисичанска

"Любовь зла!": Жительница Северодонецка попала в сети брачного афериста

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк