Розруха, голод, безробіття, життя за межею бідності: про ситуацію в окупованому Сєвєродонецьку
Після 2014 року Сєвєродонецьк став обласним центром. У місто вкладалися гроші, будувалася інфраструктура, відкривалися нові підприємства... Поки до міста не прийшов "руський мир". Тепер "звільнений" Сєвєродонецьк стоїть у руїнах, а російські окупанти продовжують знущатися над мирними сєвєродончанами.
Про це йдеться у новому сюжеті українського журналіста Дениса Казанського. Відео розміщено на YouTube-каналі Denis Kazanskyi, повідомляє Час Пік.
У сюжеті російський блогер та волонтер, який побував у містах т.зв. "трикутника" - у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному, розповідає про реальну обстановку в окупованому Сєвєродонецьку.
За словами росіянина, після того, як РФ "звільнила" місто, у Сєвєродонецьку залишилося лише 30 тис. осіб, хоча до 2022 року там було понад 100 тисяч. До речі, окупанти в ці 30 тис. окрім місцевих плюсують й "понаїхавших", тож реальна картина набагато плачевніша...
Решта місцевих жителів живуть без цивілізації, без роботи, голодують й тому радіють будь-яким подачкам від російських "благодійників".
Російський блогер розповідає, що Сєвєродонецьк зруйнований і безлюдний, що люди буквально голодують.
Також росіянин показав "звільнене" місто Рубіжне. Зруйноване, випалене, звільнене від усього живого. У мережі показали, як у Рубіжному свій день святкували випускники. Жалюгідне видовище...
При цьому в окупованих містах чимало "почекунів". Наприклад, сєвєродончанка, яка розповідає "феєричну маячню" про життя у місті.
Також Денис Казанський нагадав про розповідь російського письменника, який побачив "звільнений" Донбас на власні очі. Росіянин показав "незручну" для Кремля правду про зруйновані українські міста та села.
Пропонуємо до перегляду:
Дивіться прем'єру четвертого епізоду анімаційного серіалу "Хробаки", який присвячено річниці визволення острова Зміїний, а також іншим вдалим “перегрупуванням”, “передислокаціям” та “жестам доброї волі” російських загарбників.
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |