11.07.2023, 22:43

Заступник голови Сєвєродонецької ВЦА оскаржив усунення з посади: що ухвалив суд

суд

Колегія суддів Дніпровського апеляційного суду не задовольнила апеляцію заступника начальника Сєвєродонецької МВА Олега Кузмінова. Він намагався оскаржити рішення попередньої інстанції - районного суду, який усунув його з посади.

Засідання проходило у вівторок, 11 липня. Сам Кузьмінов на нього не з'явився, передає Час Пік з посиланням на "]]>Суспiльне]]>".

Рішення суду було оголошено у присутності адвоката посадовця Романа Хачатурова.

"Апеляційний суд постановив: апеляційну скаргу залишити без задоволення. Ухвалу слідчого судді Жовтневого районного суду від 30 червня 2023 року про відсторонення від посади Кузьмінова Олега Юрійовича, підозрюваного у вчиненні Кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 367 ККУ залишити без змін", - оголосила рішення суддя Дніпровського апеляційного суду Оксана Піскун.

Нагадаємо, заступник голови Сєвєродонецької ВЦА отримав підозру у службовій недбалості і опинився на лаві підсудних. Спочатку суд ухвалив усунути Кузьмінова з посади на два місяці, але він не погодився з таким рішенням та подав апеляцію.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться прем'єру четвертого епізоду анімаційного серіалу "Хробаки", який присвячено річниці визволення острова Зміїний, а також іншим вдалим “перегрупуванням”, “передислокаціям” та “жестам доброї волі” російських загарбників.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк