06.11.2023, 21:16

На окуповану Луганщину завезли ковбасу з води - фото

колбаса

У тимчасово окупованій Луганській області дуже важко знайти якісні продукти. Все, що завозять росіяни, назвати їжею взагалі складно.

Фото "ковбаси", яку продають у магазинах регіону, оприлюднив Telegram-канал "]]>По Северу]]>" з посиланням на підписників, передає Час Пік.

На фото представлена "ковбаса часникова", в якій немає ні часнику, ні, власне, ковбаси. У складі продукту вказані лише вода, цукор та харчові добавки. Більше нічого немає. Можливо, саме такий склад надає "ковбасі" яскравого помаранчевого відтінку.

Вартість товару явно не відповідає складу. Ціна - 150 російських рублів, ймовірно, за палицю, а не за кілограм.

Водночас росіяни скорочують гуманітарну допомогу у захоплених населених пунктах. У Сєвєродонецьку зможуть отримувати її лише вибірково.

Пропонуємо до перегляду:

Цей епізод присвячений "золотим рукам" та чавунним головам "видатних" науковців країни-агресора, які днями й ночами втілюють у життя "передові технології" розпилу грошей.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" розповідає про незламну боротьбу “бойових” комарів, бліх та гусаків з російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте також: "Cola казахська, ковбаси російські, сигарети - незрозуміло чиї": що можна купити та які ціни в Сєвєродонецьку

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк