29.07.2021, 21:37

Британський футбольний клуб представив першу у світі повністю прозору форму: так і гратимуть (фото)

мяч

На що тільки не йдуть футболісти, щоб виділитися. Але, мабуть, найбільш екстравагантну затію реалізував англійський футбольний клуб "Бідейл" (11-й дивізіон).

"Бідейл" представив першу в світі прозору форму, в якій виступатимуть гравці, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Як з'ясувалося, у клубу цілком благородна мета. Завдяки прозорій формі гравці будуть привертати увагу до проблеми раку простати.

Як можна помітити на фото, на прозорі футболки та шорти нанесені білі стрілки, які вказують на геніталії, а замість назви спонсора, як це зазвичай буває, на грудях розміщено напис "Не забудь перевірити".

Завдання "Бідейла" - зібрати 250 фунтів стерлінгів і передати їх організації, яка в Англії займається боротьбою з раком простати. 200 фунтів стерлінгів клубу вже вдалося зібрати.

Відомо, що спонсор команди - компанія Heck, яка займається виробництвом продуктів харчування. Саме тому в минулому на формі гравців були зображені величезний хот-дог та пюре.

За цю форму команда "удостоїлася" 7-го місця в рейтингу найгірших екіпіровок за всю історію. За словами керівників клубу, вони прагнуть посісти хоча б третє місце.

Читайте також: Світоліна не змогла пройти далі 1/2 фіналу на Олімпіаді в Токіо, але продовжить боротьбу за "бронзу"

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк