12.01.2021, 12:59

Школярі Сєвєродонецька до 22 січня навчаються у дистанційному режимі

Марина Началова | Все новости автора
facebook tweeter live rss
дистанционное обучение

З 11.01.2021 по 22.01.2021 освітній процес у закладах загальної середньої та позашкільної освіти міста Сєвєродонецька здійснюється з використанням дистанційних технологій.

Відповідне повідомлення відділу освіти військово-цивільної адміністрації м. Сєвєродонецьк ]]>розміщене ]]>на сайті ВЦА, передає Час Пік.

Зазначається, що відповідне рішення було прийнято міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на підставі постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» у зв’язку з забороною відвідування закладів освіти здобувачами освіти на період дії посилених карантинних обмежень.

Закладам освіти було рекомендовано вжити всі можливі невідкладні заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу в дистанційному форматі в цей період та забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформації.

Для організації дистанційного навчання заклади освіти обрали такі електронні платформи і онлайн сервіси, як Google Classroom, Human, NZ.UA, G Suite for Education тощо, на яких у кожної дитини є доступ до завдань, ведеться активний зворотній зв’язок з учителем, діти отримують оцінки за виконані роботи, тощо.

Для проведення онлайн-уроків у синхронному режимі педагоги також використовують сервіси Zoom, Viber, Skype. При цьому заклад освіти має діяти в інтересах дитини і організувати дистанційне навчання, враховуючи можливості кожного учня. Для тих дітей, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин (стан здоров'я, відсутність доступу (обмежений доступ) до мережі Інтернет або технічних засобів навчання тощо) педагоги використовують доступні засоби комунікації (телефонний, поштовий зв'язок тощо).

Заклади дошкільної освіти продовжили роботу у звичайному режимі з обов’язковим виконанням усіх необхідних карантинних заходів.

Раніше повідомлялося, що у центрі Сєвєродонецька прямо під будинками утворюються небезпечні провали.

Читайте последние новости Украины и мира в своем смартфоне в приложении Час Пик

facebook tweeter live rss