Мариновані помідори зі сливами
- сіль - 1 ст. ложка;
- цукровий пісок - 1 ст. ложка;
- коріандр - 1 ч. ложка;
- лимонна кислота - 1/3 ч. ложка;
- помідори;
- сливи;
- листя - смородини, вишні, хрону;
- естрагон, парасольки кропу.
Продовжуємо сезон заготівель на зиму. Сьогодні ми приготуємо неймовірно смачні помідори зі сливами. Готуються вони дуже просто і виходять надзвичайно смачними. Спробувавши приготувати за цим рецептом такі помідори, ви не пошкодуєте і зможете порадувати своїх домочадців. А якщо ви почастуєте друзів, то вони обов'язково попросять у вас рецепт.
Приготування
Інгредієнти взяті з розрахунку на одну літрову баночку. Помідори і сливи гарненько вимити, використовувати краще чилі або невеликі томати (сливки). У підготовлені стерилізовані банки на дно викладаємо листя смородини, вишні, хрону, парасольки кропу, додаємо коріандр і за бажанням можна покласти гілочку естрагону. Починаємо заповнювати банки, чергуючи сливи з помідорами, струшуємо, щоб все вклалося плотненько.
Читайте також: Гострі зелені помідори на зиму
Далі у каструлі або чайнику доводимо воду до кипіння і заливаємо окропом наші приготовані банки з помідорами і сливами. Накриваємо кришкою і залишаємо на 10-15 хвилин.
Після закінчення визначеного часу, зливаємо воду і додаємо сіль у кожну банку по столовій ложці. Злиту воду ставимо на плиту для закіпання, потім відразу ж додаємо цукор і заливаємо окропом, після чого додаємо лимонну кислоту. Тепер беремо стерилізовані кришки та закатуємо банки. Наші помідорчики готові, перевертаємо банки догори дном, укутуємо теплою ковдрою і залишаємо до повного охолодження.
Стерилізувати банки можна звичайним способом над парою або в духовці при температурі 150 градусів приблизно 10-12 хвилин, а кришки краще все-таки прокип'ятити. Така заготовка чудово зберігається всю зиму навіть при кімнатній температурі. Готуйте з любов'ю, і у вас все вийде. Приємного всім апетиту!