23.05.2023, 14:17

"Для них ганебно діставати свій паспорт": Маляр прокоментувала події на Бєлгородщині

Альона Тихоненко | Всі новини автора
Бєлгород

22 травня у Бєлгородській області Росії розпочалось "звільнення". Заступник міністра оборони Ганна Маляр прокоментувала ці події й назвала повстання проти путінського режиму цілком очікуваним.

Про це вона розповіла у своєму ]]>Telegram]]>, передає Час Пік.

За її словами, ця ситуація є частиною передбачуваної внутрішньої російської кризи, яка назрівала ще до вторгнення в Україну.  Учасники легіону "Свобода Росії", які воюють на боці ЗСУ, повстали проти путінського режиму. Такі події мали відбутись рано чи пізно:

"Це патріоти Росії, наскільки ми розуміємо. Люди, які повстали фактично проти путінського режиму. Тому що те, що робить Путін з Російською Федерацією тим, що він з нами веде війну, викликає невдоволення в усіх свідомих росіян. І те, що для них ганебно зараз діставати свій паспорт, що вони соромляться показати у світі, що вони – громадяни Росії, рано чи пізно повинно було призвести саме до того, що зараз відбувається на Бєлгородщині", — написала Маляр.

Також вона додає, що всі розуміють, що цей режим не можна залишати, його потрібно змінити. Це невдоволення не виникло раптово, воно накопичувалось поступово.

"Тобто, це внутрішньоросійські тенденції, продиктовані бажанням громадян змінити політичний устрій країни та припинити криваву війну, яку розв’язав кремль", — написала заступник міністра оборони.

Нагадаємо, що Час Пік зібрав усе, що було відомо про ситуацію на Бєлгородщині станом на вечір 22 травня. Детальніше про це читайте тут.

Крім того, вночі в російському Бєлгороді пролунав сильний вибух. Місцеві Telegram-канали повідомили, що було завдано ударів по будівлях ФСБ та МВС.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: "Термінова евакуація" ядерних боєприпасів та запровадження КТО: як розвиваються події у Білгородській області

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: