23.01.2015, 17:31

Який сувенір привезти з України

Виктор Белый | Все новости автора

facebook google+ tweeter live rss

Сьогодні Україну, як ніколи раніше, охопила хвиля патріотизму. На тлі трагічних подій, які відбуваються в країні, такого братства та єдності не було досить давно. Все частіше можна зустріти людей, причому різного віку, в українському одязі, з жовто-блакитними стрічками та прапорцями. Молоді дівчатка роблять макіяж у відповідній кольоровій гамі, а найсміливіші хлопці - революційні татуювання.

Товари з українською символікою і взагалі типові національні сувеніри завжди приваблювали не тільки щирих українців, але й туристів з усього світу. Навіть маленька дрібничка буде нагадувати про гостинну країну та її традиції.

Які речі приваблюють туристів з усього світу

Вишиванка

Вишиванка - не просто вбрання, це національна святиня. Вона є безцінною реліквією, символізує духовне багатство та зв'язок багатьох поколінь. Багато іноземців купляють її як сувенір із багатовіковою історією.

Патріотичні футболки

Такий одяг — це відносно новий тренд, який набув неабиякої популярності. Справжні патріоти пишаються що є українцями та носять футболки з гербом країни, з зображенням Т. Г. Шевченка або з надписами “Я люблю Україну”, “Народжений бути вільним”, “Укроп” та ін. Такий одяг зараз дуже актуальний, тому замовити патріотичну футболку бажає велика кількість людей. На сайті Модна Майка можна не лише обрати футболку, але й замовити власний малюнок будь-якої складності.

Оберіг

Ще здавна люди вірили, що оберіг захистить їх від біди та принесе щастя в дім. Традиційні українські амулети вінків, віників, людських фігур, робляться із соломи. До них приєднуються обов'язкові символи — підкови, насіння, колосся, глечики та інше. Також одним із видів оберегів є лялька-мотанка, яка виготовляється із тканини.

Петриківський розпис

Цей народний живопис народився на Дніпропетровщині та став невід'ємною частиною українського мистецтва. Якщо ви побачите яскраві квіти, птахів або ягоди, які намальовані у характерному стилі на тарілках, вазах або ложках — знайте, це 100% сувенір із України.

Сало і горілка

Такі “сувеніри” звісно не будуть стояти на полиці. Але як будучи в Україні не скуштувати це? Та й за такий гостинець вам будуть щиро вдячні.

Взагалі в Україні можна придбати дуже багато сувенірів, які символізують країну та її традиції. Звичайно це писанки, різноманітні статуетки, гребінці та багато іншого. Українські сувеніри не лише залишать спогади про перебування у країні, але й захистять від зла та зігріють ваші оселі теплом щирої української душі.

теги: 
Комментировать
Цитировать
facebook google+ tweeter live rss